Kłucie jajników i skurcze macicy a prawdopodobieństwo ciąży

Klucie jedno razowe kilka razy dziennie kolo jajnikow I macicy I co jakis czas skurcze macicy czy moge byc w ciazy dodam ze dwa razy poronilam pierwsza ciaza pozamaciczna druga normalna
ponad rok temu

Proszę wykonać test ciążowy z moczu lub z krwi, a następnie udać się na wizytę do ginekologa w celu dalszej diagnostyki-ciąża-dolegliwości bólowe w okolicy jajników.