Kłucie kolana podczas treningu

Witam. Od kilku miesięcy dokucza mi ból kolana. Wcześniej nie mogłam wykonywać nim rotacji, po tym jak kilka dni nie mogłam go wyprostować po nagłym uczuciu ukłucia podczas treningu. Po kilku dniach przeszlo, potem znów to samo i rowniez przeszlo po 5 dniach. Lekarz stwierdził zapalenie kolana...brałam leki. Teraz po tak długim czasie,po wysiłku,dłuższym chodzeniu itd czuje ściskający ból i takie jakby przeskakiwanie(?)czasem czegos tam w srodku, ciezko okreslic. Co to moze oznaczac? Pozdrawiam

Trudno jednoznacznie podać diagnozę, Może obrzęknięty fałd maziówki, może łąkotka, może chrząstka rzepki.
Wskazane badanie ortopedyczne, badanie usg.