Kłucie, łzawienie i pieczenie oczu po operacji zaćmy

jestem po operacji zaćmy oka prawego i lewego.Dobrze widzę,ale codziennie dokucza mi kłucie, łzawienie,pieczenie i kaprawienie obydwu oczu.Nieraz rano prawie nic nie widze az do zakroplenia i przemycia.używam kropli hylocare codziennie.Proszę o poradę.PIEKĄ I DRAPIĄ MNIE OCZY PRZY CZYTANIU I OGLĄDANIU TELEWIZJI.

Po operacji zaćmy nerwy w rogówce zostały częściowo przecięte i ich regeneracja musi potrwać. do około roku. Osoby po 45 roku życia mają problemy z nawilżeniem oczu, dokucza to szczególnie rano , do około 1/2 godziny po wstaniu a łóżka. Należy spróbować innego preparatu sztucznych łez. np Hyal Drop, lub HyAbak,,jeśli oczy od rana łzawią to Systane Balance, lub Artelac Rebalance 3x PLO. Okulary do TV do rozważenia POzdrawiam