Kłucie od wewnętrznej strony lewej pachwiny, ból pleców, kłucia w jądrze i mrowienie

Mam 30 lat. Niedawno zacząłem czuć kłucie od wewnętrznej strony lewej pachwiny, tuż przy mosznie. W jądrze powstał stan zapalny, stwierdzony po usg,dostałem maść, zapalenie minęło. Jednak od 2 tygodni coraz bardziej bolą mnie plecy, czuje też lekkie kłucie w pachwinie, jądrze, w okolicach serca, a także mrowienie lewej/tylnej części głowy, ręki, kłucie w lewym pośladku i mięśniu dwugłowym. Jestem otępiały i zmęczony. Czekam rtg kręgosłupa, mam też krzywą miednicę, co może być przyczyną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o odpowiednim rozszerzeniu diagnostyki.