Kłucie od żebra do okolic pachwiny i wzdęcia

Kłuje mnie na odcinku od żebra okolice pępka i pachwiny prawa strona nie jest ból tylko takie lekkie kłucie lub lekki ucisk i nie cały czas tylko kilkanaście razy w ciągu dnia i nie we wszystkich miejscach jednocześnie zaczęło się to we wrześniu 2014 po strasznej nerwówce i tak trwa do dziś.żadnych innych objawów no może częściej wzdęcia i kał taki karmelowy kolor czasem żółtawy.czy to może być rąk jelita

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się postawić diagnozy, radzę udać się do swojego lekarza rodzinnego, ktróry po dokładnie zebranym wywiadzie chorobowym i po badaniu pokieruje Panią na dalszą diagnostykę. Jeśli chodzi o raka jelita to występuje on raczej u osób w starszym wieku, niepokojące objawy to utra wagi, krew w stolcu czy zmiana rytmu wypróżnieć.
Pozdrawiam