Kłucie po lewej stronie brzucha na wysokości jelita grubego

Witam. Od pewnego czasu kłuje mnie po lewej stronie brzuch, gdzieś na wysokości jelita grubego, nie jest to bardzo bolesne, aczkolwiek uciążliwe w pracy, ostatnio miałam taki ból że nie mogłam się wyprostować bo się nasilal, po chwili przeszło, czasem mam wrażenie że promieniuje sam ból w stronę nerek albo w dół, z czego to może być? Czy coś poważniejszego? Bóle tylko objawiaja się w pracy, pracuje w markecie więc lekka praca to nie jest.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.