Kłucie po lewej stronie brzucha pod żebrami przy anemii

Jestem 21 letnią kobietą i choruję na anemię z niedoboru żelaza. Bardzo często czuję kłucie po lewej stronie brzucha, tuż pod żebrami. Do tego brzuch puchnie, a jego lewa strona jest większa. Również miewam bardzo silne bóle żołądka i wzdęcia. Nie wymiotuję, ale odczuwam mdłości. Najsilniejszy ból odczuwam po tłustym jedzeniu i kwaśnych owocach. Co mi dolega?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego

Pozdrawiam.