Kłucie po prawej stronie brzucha

witam bardzo gnebi mnie taka sprawa jak kucie po prawej stronie brzucha badanie sa okik mocz i krew usg nawet robilam rezonans kregoslupa i okik a dalej kuje prawy bok mysle ze wyrostek i chyba mam obsesje na tym punkcie a dodam ze jestem bardzo nerwowa osoba i sie boje szpitala pomysle o wyrostku cos zakuje zaraz ide wymiotowac co tak moze kuc prawy bok wyrostek dodam ze to mnie kuje juz 7 lat z przerwami kuje i kuje dziwne kucia sa prosze mi o odpodz a u ginekolo tez ok dziekuje prosze mi odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultowała się Pani z licznymi specjalistami, a ponadto miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe, których wyniki są prawidłowe. Jeśli tak, warto pomyśleć nad psychogenną etiologią objawów oraz skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.