Kłucie pod piersią u 35-letniej osoby

Witam ,mam pytanie odnośnie bólu brzucha ,który u mnie występuje u mnie od kilku dni.?Zaczęło sie dosc dziwnie kilka dnie temu kiedy polożyłam sie spac bardzo zakłuło mnie pod lewa piersia i brakowalo mi oddechu teraz mam bole po lewej stronie brzucha pod zebrami ,kiedy biore duzy oddech bardzo mnie boli ,kłuje!!!!!Ból wystepuje co jakiś czas ,kiedy sie uciskam w to miesjce nie boli ale kidy uscisk puszcze bardzo mnie boli .Moze ktos mi pomoze ,dodam jestem kobieta,35 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.