Kłucie pod żebrami i kaszel po zapaleniu zatok

Od tygodnia po przebytej chorobie zapalenie zatok boli mnie kluje z prawej tylnej strony pod zebrami pozostal mi jeszcze troche kaszel wtedy boli jeszcze bardziej jestem po 40 i rodzice zmarli na nowotwor

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból o takiej charakterystyce najczęściej ma podłoże nerwowo-mięśniowe. W przypadku wydłużania się czasu tych dolegliwości sugeruję konsultację internistyczną.