Kłucie pod żebrami i w żołądku a picie kawy i palenie papierosów

Kluje mnie z lewej strony pod żebrami,czasem tez w żoladku.Mam 28 lat,pale papierosy i pije sporo kawy.Co to moze byc?Niedobor pierwiastkow?Magnezu,potasu?Stres?Jakie badania powinnam wykonać?
28 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie żołądka. Niewątpliwie picie dużej ilości kawy i palenie tytoniu nie wpływa korzystnie na organizm. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.