Kłucie pod żebrami w obrębie pleców

Mam dziwne kłucia pod żebrami z tyłu pleców, raz się pojawiają z prawej, a teraz od 3 dni z lewej strony. Nie trwają one cały czas, ale w różnych okresach są przerwy nawet po kilka godzin. Ból jest nie przyjemny, ale normalnie funkcjonuję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie jest możliwe tylko za pomocą drogi internetowej na podstawie powyższego opisu stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości u Pani ( bez badania bezpośredniego i ewentualnych badań dodatkowych np rtg). Koniecznie proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pana zastosuje odpowiednie postępowanie diagnostyczne. Pozdrawiam