Kłucie serca i krwotok z nosa po wypiciu kawy

Witam, mam 20 lat od pewnego czasu kuje mnie serce po wypiciu kawy lub energetyka. Pomyślałam, że problemem może być lekka nadwaga (163/65) Odstawiłam kawę, papierosy i zaczęłam się zdrowo odżywiać, a mimo to waga stoi w miejscu. Dzisiaj po wypiciu kawy miałam krwotok z nosa (dodam, że ostatnią kawę piłam dwa miesiące temu). Co może być tego przyczyną?

Witam ,

są to dość niepokojące objawy i szczerze to nie wiązałabym tego z Pani wagą. Zalecałabym wizytę u lekarza i wykonanie kompleksu badań.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk