Kłucie serca i niedowład ręki

Witam mam 21 lat od dłuższego czasu kłuje mnie serce. Nie trwa to długo. Ale ostatnio pojawił się niedowład lewej ręki ,nic nie mogłam wziąć w rękę a gdy to ustąpiło cała zdrętwiała po czym przechodziło po niej mrowienie Jak to się skończyło to cała lewa strona twarzy miała podobne odczucia. Niewiem czy to z sercem ma coś wspólnego z tym drętwieniem, ale jestem ciekawa czy to jest coś poważnego czy tylko chwilowe...?

Witam serdecznie. Dolegliwości bólowe w klatce piersiowej z promieniowaniem do ręki wymagają przede wszystkim wykluczenia przyczyn sercowo-naczyniowych. Dlatego powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza.