Kłucie serca przy głębszym wdechu

Witam od kilku dni przy głebszym wdechu kłuje mnie serce podczas tych bóli zaczynam sie bac ze cos sie stanie czytalem ze moze to byc na tle nerwowym ale nie wiem a tym bardziej nie mam czasu isc do lekarza pracuje od rana do nocy prosze mi odpowiedziec co zrobic czy mam sie bac z gory dziekuje

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
jeżeli taki ból Pana niepokoi najlepiej skonsultować się z lekarzem który wykona EKG i wszystkie potrzebne badania.