Kłucie serca u 18-letniego mężczyzny

Witam mam taki problem otóż mam 18 lat i od jakiegoś miesiąca kilka razy dziennie kuje mnie serce są to takie 10 sekundowe kłucia ale nie zbyt mocne zastanawiam się czy to coś poważnego czy tylko nie potrzebnie panikuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to nic poważnego, może to na tle nerwowym, jednak sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego i wykonanie przynajmniej badania ekg.
Pozdrawiam