Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłucie, szybkie bicie serca a wyniki RTG klatki piersiowej

Witam! Występuje u mnie potykanie , szarpanie , przelewanie się serca i czasami mocne uderzenie a takze kłucie raz na jakiś czaś takie przeszywające . Miałem kompleksowe badania serca gdzie nic złego nie stwierdzono , drugi kardiolog interpretowal w podobny sposob te wyniki . Dodam ze mam zanik miesnia obojczykowego a na RTG nic nie wyszlo RTG klatki piersiowej bez zarzutu. Proszę o porade bo to nie znośne , do tego dochodzi ciezar a klatce piersiowej i stany lekowe.Pozdrawiam Daniel Roman
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Co to są by-passy?

Pomostowanie aortalno-wieńcowe, czyli inaczej by-passy, to operacyjna metoda leczenia chorób serca, najczęściej choroby wieńcowej. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, gdyż jest to zabieg, któremu coraz częściej zostają poddane osoby posiadające problemy ze sercem.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Witam serdecznie, na podstawie samego opisu, bez badania lekarskiego nie można nic konstruktywnego powiedzieć. Trudno jest negować zdanie lekarzy już Pana badających oraz mających wgląd w Pańskie badania. Jeżeli odczuwa Pan jakikolwiek lęk proszę udać się do lekarza psychiatry.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy