Kłucie, szybkie bicie serca a wyniki RTG klatki piersiowej
Witam! Występuje u mnie potykanie , szarpanie , przelewanie się serca i czasami mocne uderzenie a takze kłucie raz na jakiś czaś takie przeszywające . Miałem kompleksowe badania serca gdzie nic złego nie stwierdzono , drugi kardiolog interpretowal w podobny sposob te wyniki . Dodam ze mam zanik miesnia obojczykowego a na RTG nic nie wyszlo RTG klatki piersiowej bez zarzutu. Proszę o porade bo to nie znośne , do tego dochodzi ciezar a klatce piersiowej i stany lekowe.Pozdrawiam Daniel Roman

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie, na podstawie samego opisu, bez badania lekarskiego nie można nic konstruktywnego powiedzieć. Trudno jest negować zdanie lekarzy już Pana badających oraz mających wgląd w Pańskie badania. Jeżeli odczuwa Pan jakikolwiek lęk proszę udać się do lekarza psychiatry.