Kłucie w boku 3 lata po wycięciu pęcherzyka żółciowego

3 lata temu wycięto mi pęcherzyk żółciowy laparoskopowo. Miesiąc temu miałem mocny skurcz nadbrzusza który po tyg. prawie znikł ale pojawiło się kłucie w prawym podżebrzu, które wrażliwe jest na ucisk. Usg robione=wszystko ok. Dodam że od 6 miesięcy mam ściśnięte gardło. Laryngolog=wszystko ok. Mam też luźne stolce, ale nie biegunka. Chciałbym uniknąć gastroskopi. Mogłem popełnić błąd dietetyczny. Jak długo może trwać to kłucie w boku, które promieniuje czasami do pleców.Ps.Pomaga gorąca kąpiel

Należałoby sprawdzić przewodu żółćiowe, na przykład wykonując badanie MRCP lub endosonografię endoskopową, aby wykluczyć u Pana kamiće przewodów żółciowych. Tego typu kamicy lekarz wykonujący standardowe badanie USG może nie widzieć.