Kobieta , 26 lat witam od niedzieli kluje mnie w prawym boku ponizej pępka. mialam badania krwi morfologie , ob i proby watrobowe , wyniki wszystkie wporzadku,lekarz tez mnie badał ale dalej nei wiadomo dlaczego. na dniach wlasnie wyjezdzam i wiecej badan nie zdazylismy zrobic. innych objawow nie mam .Czy to moze byc wyrostek? lub co to moze byc
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Tomasz Budlewski 79
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
Edytuj odpowiedź

Zapalenie wyrostka robaczkowego jest stanem ostrym, ale również może przebiegać w nietypowy sposób. bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Rozmaz krwi obwodowejRozmaz krwi obwodowej to podstawowe badanie, które może dostarczyć lekarzowi informacji o stanie ogólnym pacjenta. Analiza ta polega na ocenie procentowego składu krwi. Dlatego jest to procedura medyczna często zalecana i szeroko dostępna – może ją zlecić lekarz pierwszego kontaktu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: