Kłucie w boku a podejrzenie wyrostka

witam juz do was pisze kolejny raz od 6 lat z przerwami kuje mnie prawy bok mam obsesje ze to wyrostek tak kuje porobilam wszystkie badania usg ginekolo krew mocz wszysko okik psycholog nic mi nie poradzil bylam u lekaza dal mi tabletki nerwomix live 52 neoperseforte a nadal kuje doradzcie mi cos co to moze byc czy wyrosttek czy co inego bo juz mam dosc takiego zycia jak nastop kuje i tylko to nie mam innych dolegliwosci tylko kucia to moze byc wyrostek .ja mysle nastop

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza