Kłucie w boku, mdłości, odbijanie i wzdęcia a możliwość ciąży

Od 23 dni biorę tabletki Naraya plus, dziś biorę ostatnią różową tabletke od jutra zaczynam brać tabletki placebo, wczoraj miałam kłucie w lewym boku, które utrzymuje się do teraz ale mniej do tego mam mdłości i ciągle mi sie odbija do tego czuję się wzdęta, czy to ciąża? Nigdy wcześniej tak nie miałam i strasznie się boje.. Proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępowanie. Proponuję dla pewności wykonać badania beta- hcg z krwi.