Kłucie w boku w 24. tygodniu ciąży

Witam jestem w 24 tygodniu ciazy od kilku dni bardzo kuje mnie w prawym boku jak chodze czy to moze byc cos groznego do lekarza teraz jade 4 listopada dojezdzam tam kilka kilometrow czy powinnam jechac wczesniej czy takie klucie moze oznaczac ze dzieje sie cos zlego w pierwszej ciazy nic takiego nie mialam prosze o odpowiedz z gory dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem kamicy, infekcji jak i wielu innych patologii w obrębie jamy brzusznej. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.