Kłucie w brzuchu po prawej stronie miedzy pępkiem a biodrem

Witam Od tygodnia mam kłucie w brzuchu po prawej stronie miedzy pępkiem a biodrem rozchodzące się czasami do pachwiny. Nie mam gorączki, wymiotów ani biegunki. Z badań miałam wykonane usg brzuch i dróg moczowych które jest w normie. Badanie krwi i crp tez w normie. Badanie moczu podwyższone leukocyty 76 przy normie do 35, w posiewie moczu wykryto bakterie coli 10^6. Co mam jeszcze zrobić bo to mnie męczy. Pozdrawiam

Są ewidentnie cechy zakażenia dróg moczowych, więc należałoby włączyć odpowiednie leczenie antybakteryjne. Proszę w tej sprawie skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który powinien zadecydować o dalszym sposobie postępowania. Jeśli dolegliwości nie ustąpią mogą być związane z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych.