Kłucie w brzuchu pomimo diety i przyjmowania leków

on pilnuje diety a i tak go boli, czuje takie kłucie w brzuchu ... dlatego pytam dlaczego tak się dzieje? dlaczego go wciąż boli pomimo przyjmowania lekarstw i dietowania?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety powyższe trzy zdania nie wprowadzają w temat Pana/Pani dolegliwości na tyle by stawiać jakąkolwiek diagnozę. Proponuję wykonać badania USG jamy brzusznej oraz ewentualnie gastro - i kolonoskopię by wykluczyć wszelkie organiczne przyczyny dolegliwości.