Kłucie w dole brzucha po lewej stronie

Witam dziś kiedy wstałam z łóżka udając się do kuchni poczułam nagle ponieważ wcześniej nic mi nie było dziwne -właśnie dlatego ze nic mi nie było jakby klucie w dole brzucha po lewej stronie i tak trochę mnie co i raz tak poklowalo ale nie był to silny ból później powiedzmy po godzinie może dwóch miałam wrażenie ze ogólnie boli mnie dolna część -cały kwadrat brzucha po lewej stronie czułam dyskomfort, co to może być? Powinnam się niepokoić?

Jeżeli objawy narastają, ból jest co raz mocniejszy, nie wydaliła Pani stolca i zatrzymane są gazy, proszę zgłosić się do chirurga. W innym przypadku pomoże w rozwiązaniu niepokoju lekarz rodzinny.