Kłucie w jajnikach i bóle podbrzusza

witam,ostatnią miesiączkę miałam 29.08.2014 ,stosunek bez zabezpieczenia odbyłam 8.09.2014 zakończony finałem w środku, 17.09 wykonałam bhcg z krwi wynik <1.20, 14.09 miałam bóle podbrzusza ale delikatne i kłucie w jajniku,dziś ponownie ból podbrzusza tyle że dużo silniejszy -robiło mi się chwilami słabo,po położeniu ból ustąpił,jest tylko takie ćmienie ,dodatkowy obiaw który nie daję mi spokoju to duży wzrost piersi,szczególnie jednej ,zawsze była miejsza o rozmiar,widoczne są żyły,cykl 26-28

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG pozwala wykluczyć ciążę. Niepokojące są jednak opisane przez Panią objawy. Jeśli będą się nasilać lub przedłużać sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.