Kłucie w jajnikach po stosunku

Witam, Czy klucie w jajniku kilka godzin po stosunku, oraz o mniejszym nasileniu w kojejnym dniu moze oznaczac ciaze? czy mogla na to wplynac niedogodna pozycja (od tylu). zaznaczam ze owulacje mialam wczesniej dzien przed stosunkiem, a stosunek byl przerywany. Bardzo boje sie tego klucia, co to moglo byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane kłucie bez wątpienia nie jest objawem ciąży, co nie oznacza, że potencjalnie nie mogła Pani zajść w ciążę. Rzeczywiście może być to natomiast wynik niewygodnej pozycji współżycia.