Kłucie w klatce piersiowej po zapaleniu e-papierosa

Po zapaleniu epapierosa z liqudiem 0mg nikotyny pojawił się ból klatki piersiowej boli na dole płuc lub przepona czy to cos poważnego czy jakies bóle miesnie poniewaz nigdy wcześniej nie paliłem epapierosa ani anologowego. Czy to cos poważnego czy to jakies uczulenie nalałem trochę liquidu na skóre i wszystko było ok .czy po pewnym czasie organizm się przyzwyczaj bo chce to palić .nic poza kłuciem nie występuje zadnego kaszlu nic skład to glikol propylenowu i gliceryna

Lek. Katarzyna Szymczak

Opis nie sugeruje nic poważnego, być może ten tym liquidu Pani nie służy. Generalnie nie polecam epapierosów, tylko definitywne odstawienie, dużo w nich chemii.
Pozdrawiam