Kłucie w klatce piersiowej podczas wdechu

Mam kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie odczuwalne przy wdechu, schylamiu oraz przy podnoszeniu lewej ręki na wysokość klatki jest to ból kłujący ale nie promieniuje parę dni temu miałam bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym jakby mi wyrywano go na żywca, w zeszłym roku miałam zapalenia stawów, czasami też zdarzają się problemy z wzrokiem jakbym widziała z oddali a coś jest przede mną albo jakbym nie mogła ostawić ostrości, mam też wrażenie jakbym połykała kamień który stoi za mostkiem

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Opisywany przez Panią ból w obrębie klatki piersiowej może mieć podłoże nerwowo-mięśniowe. Sugeruję konsultację u internisty, który podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.
Jeśli chodzi o wzrok to wymagane jest pełne badanie okulistyczne - proszę zgłosić się do tego specjalisty.