Kłucie w klatce piersiowej - Pomocy

Witam. Mam 22 lata, i od paru dni odczuwam kłucie w okolicy mostka, wydaje mi się, że odrobinę z lewej strony Kłucie pojawiło się tydzień po tym jak złapałam jakieś przeziębienie, głównie ból gardła, lekki katar i lekki kaszel, które nadal się utrzymuje. Kłucie ma zmienne natężenie, ale co do zasady nie jest silne. Boli cały czas, napływając krótkimi falami. Przestaje całkowicie boleć chwile po tym jak się położę, a zaczyna chwilę po tym jak wstanę. Dodatkowo zauważyłam, że nie boli mnie przy głębokim wdechu, ale przy późniejszym wydechu. odczuwam też osłabienie. Dodam jeszcze, że nie mam żadnych innych chorób i nie miałam problemów z sercem. obecnie nie mam bardzo dużo stresu oraz nie prowadzę niezdrowego trybu życia. Prosiłabym o wskazówkę co może mi dolegać. Być może to tylko przemęczenie?

Witam serdecznie.

Dolegliwości bólowe w klatce piersiowej nasilające się przy oddychaniu mogą być pozostałością po infekcji dróg oddechowych. Być może stan zapalny dotyczy dolnych dróg oddechowych pomimo braku innych objawów. Dlatego proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu celem wykonania badania lekarskiego.
Również przyczyną takich dolegliwości mogą być schorzenia kręgosłupa piersiowego.
Pozdrawiam