Kłucie w klatce piersiowej, suchość w ustach i uczucie rozbicia

Witam.Jestem osoba bardzo nerwowa. Po kilku nerwowych dniach zaczęłam miewać dziwne dolegliwości. Zaczęło się od klucia w klatce piersiowej,suchości w ustach i dziwnego uczucia rozbicia,jakbym była chora lecz nie mam gorączki,kataru czy bólu gardła,czuje ciągle chłód,ciężkość i bezwład nóg i rąk,ból głowy,brak apetytu,na ustach pojawiły się białe grudki (czy to od suchości w ustach?).Czy to może być nerwica?Do psychiatry jestem umówiona dopiero za 3 tygodnie.Z góry dziękuję za pomoc.

Takie objawy, jak te opisywane przez Panią, może dawać nerwica. To dobrze, że umówiła się już Pani do psychiatry.

W oczekiwaniu na wizytę może Pani sięgnąć do książki "Lęk i fobia" - tam dowie się Pani wiele na temat nerwicy, zarówno od strony mechanizmów, jak i sposobów radzenia sobie.

Pozdrawiam!