Kłucie w klatce piersiowej u nastolatka

Witam mam 18 lat i od tygodnia kuje mnie w klatce piersiowej po środku tydzień temu także zaczeło się przeziębienie (kaszel odrywający się,katar i bóle mięśni) byłem u lekarza miałem przepisany antybiotyk robione badania ogólne i EKG nic nie wykryto,teraz najbardziej obawiam się bólu w klatce piersiowej kaszel lekki pozostał ale to kłucie nie jest ciągłe tylko co jakiś czas towarzyszy temu ból mięśni plecy,ręce Proszę o pomoc

Witam!
Dolegliwości w klatce piersiowej o typie kłucia zwykle są błahe i nie związane ze stanem zagrożenia zdrowia i życia. Często mają pochodzenie ze ściany klatki piersiowej (układ kostno-mięśniowy) Jeśli jednak czuje Pan, że dolegliwości utrzymują się pomimo zastosowania leczenia, proponuję wizytę kontrolną u Lekarza Rodzinnego.