Kłucie w kolanie po zabiegu artroskopii

Witam serdecznie. Moje pytanie dotyczy kolana, a mianowicie, tydzień temu przeszłam artroskopie prawego kolana lekarz usunął uszkodzony fragment chrząstki stawowej. Od czasu zabiegu nie mam czucia w kolanie konkretnie w miejscu rzepki. Chciałabym się dowiedzieć czy takie coś jest normalne i ewentualnie po jakim czasie czucie powróci. Z góry dziękuje.

Renata GrzechociĹska

Jest to jedno z powikłań zabiegu. Ustepowanie objawu może trwać nawet kilka tygodni, gdyby coś Panią niepokoiło proszę udać się do ortopedy.