Kłucie w lewym boku i szybkie męczenie się a zaburzenia rytmu serca

Witam,kłuje mnie w lewym boku,jakby serce,szybko się męcze, czuje niepokój i zmęczenie,raz czuje jak serce szybko,mocno bije a raz jakby za wolno,w nocy nieraz czuje jak serce bije co drugie uderzenie.moje ekg to RMZ 80/min.Normogram.PQ-0,15 sek, rSr w V1-V3.-niepełnyRBBB.PłaskieT we wszystkich odprowadzeniach,w tym ujemneT w V3.(przepisałamdokładnie) nic z tego nie rozumiem a lekarz skierował mnie do kardiologa i nie umiał nic powiedzieć.bardzoproszę o radę czy to faktycznie serce,co mi dolega?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się do specjalisty kardiologa. Lekarz po rozszerzeniu diagnostyki oraz postawieniu diagnozy wdroży odpowiednie postępowanie.

jest to objaw choroby serca- najczęściej zespół wypadania płatka zastawki. Proszę zrealizować zaleconą konsultację