Kłucie w lewym boku pod piersią

Witam. Mam pewien problem. Kłuje mnie w lewym boku pod piersią. Co to może być? Co mi dolega? Czy to może być związane z jakimiś guzkami? A może ból pod piersią jest spowodowany czymś zupełnie innym? Bardzo się martwię, bo wcześniej nie miałam takich dolegliwości. W zasadzie zawsze wszystko było w porządku. Teraz tylko zaczęło kłuć pod lewym bokiem pod piersią i nie wiem co to może oznaczać. Czy powinnam wykonać jakieś badania? Jeżeli tak to jakie konkretnie? Czy powinnam moje dolegliwości skonsultować z lekarzem? Ale jeżeli tak to z jakim? Rodzinnym? Bardzo proszę o radę i pomoc bo zaczynam się strasznie martwić. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis jest bardzo lakoniczny, co właściwie uniemożliwia konkretną odpowiedź na pytanie. Objawy mogą być wynikiem nerwobólu, patologii w obrębie klatki piersiowej jak i jamy brzusznej. W celu wyjaśnienia problemu sugeruję konsultację z lekarzem POZ.