Kłucie w miejscu guzka w piersi i ból przy dotknięciu węzłów pod pachami
Dobry wieczór, wyczułam sobie ok. 2-3 tygodnie temu guzka w lewej piersi. Wykonałam badanie USG i mam litego guza, który jest o regularnych kształtach, węzły chłonne nie są niepokojące, ale dzisiaj odczuwam kłucie w miejscu guzka oraz ból przy dotknięciu węzłów pod pachami, czy powinnam się martwić ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Elżbieta Rhone
53 poziom zaufania
Witam,
jeżeli objawy będą się utrzymywać bądź nasilać zalecam udanie się do lekarza. Bolesne węzły chłonne mogą być między innymi objawem stanu zapalnego.