Kłucie w obrębie głowy a odpowiednie działania

Mam od ponad dwoch tygodni czasami silniejsze, czasami slabsze bole oraz klocia w ciemniowej czesci glowy. Kiedy bol sie zwieksza rece i nogi robią sie zimne a tabletki przeciwbolowe nie pomagaja. Caly czas od tyg mam nie ustakjacy bol w szpitalu dali mi kroplowki i zastrzyki tzy krotni i skonczylo sie na skierowaniu do specjalisty Bardzo prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza neurologa.