Kłucie w obrębie piersi a możliwość wystąpienia raka

Witam, od jakiegoś czasu odczuwam w prawej piersi kłujący ból, nie jest on ciągły, czasami zakłuje i przestaje, w różnych miejscach piersi. Czasami pojawiają się takie krótkotrwałe bóle między piersiami ale te już są raczej uciskające a nie kłujące. Dodatkowo boli mnie szyja i dziąsła po prawej stronie, nie wiem czy ma to związek a także prawa łopatka. Dodam że mam bardzo stresującą siedzącą pracę, czy to może być przyczyną? Nie posiadam żadnych innych objawów typowych dla raka piersi

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.