Kłucie w okolicy blizny pooperacyjnej

Witam, mam pyt. dotyczące bólu podbrzusza,w piątek byłam na kręgielni - grałam w kręgle tylko przez chwilę bo poczułam ból w podbrzuszu ( w 2012r w skutek ciąży pozamac., wycięto mi lewy jajowód, w XI 2013r straciłam kolejne dziecko ) po krótkim czasie poczułam pieczenie i rwąco- kłujący ból w okolicy blizny pooperacyjnej tej wew., czuje jakby brzuch był obolały. Proszę mi powiedzieć czy coś sobie zrobiłam czy tylko się przeciążyłam, boję się bo staramy się o dziecko a już mam mniejsze szanse.

W przypadku takich dolegliwości radzę skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Nagły ból w zakresie blizny pooperacyjnej na brzuchu może świadczyć o pojawieniu się przepukliny. Chirurg po bezpośrednim badaniu na pewno wyjaśni przyczynę obecnych dolegliwości.