Kłucie w okolicy mostku po zjedzeniu plastiku

około tygodnia temu jadlam frytki i z plastikowego widelca ułamaly mi się 2 ząbki w tym że jeden znalazłam,a drugi chyba polknelam.Od tego czasu raz na jakiś czas mam dziwne uczucie klucia w okolicy mostku. Nie wymiotuje,tylko te dziwne klucie.minął prawie tydzien,czy mozliwe ze bylby tam tak dlugo?

Magdalena StusiĹska

Nie, raczej jest to wykluczone. Kłucie może mieć podłoże psychogenne.