Kłucie w okolicy nadbrzusza, pieczenie gardła i zgaga

Witam. Ostatnio odczuwalem uklucia w okolicach nadbrzusza najprawdopodobniej watroba. Od 2 dni mam nadmiar sliny w buzi i tak jakby jest ona piekaca lub gorzka. Co chwile musze ja przełykać bo zbiera mi sie jej za duzo. Piecze mnie trochę gardło. Co moze byc przyczyna ?dodam ze niedawno miałem zgage

Witam! opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane sa refluksowym zapaleniem przełyku bądź chorobą wrzodową żołądka. W tej sytuacji należy wprowadzić leki zmniejszające wydzielanie kwaśnej treści żołądka oraz wykonać gastroskopię,