Kłucie w okolicy serca i duszności a ich wpływ na ciążę

około pół roku temu zaczęły męczyć mnie nagle kłucia w okolicy serca i duszności.Zrobiłam mnóstwo badań,dwa dni leżałam nawet w szpitalu. Lekarz prowadzący zalecił wizytę u psychiatry.W wakacje zmieniłam otoczenie i wszystko przeszło.Parę tygodni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży i bardzo się cieszyłam, ale kilka dni temu duszności i kłucia powróciły i strasznie się stresuje jaki to ma wpływ na dziecko. Nie wiem co teraz robić.

Dzień dobry!

Jeśli lekarz zalecił kontakt z psychiatrą prawdopodobnie podejrzewał, że Pani dolegliwości mogą mieć charakter psychosomatyczny, nerwicowy i są związane z przeżywanym lękiem lub stresem. Polecam skonsultować się z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!