Kłucie w okolicy wątroby i klatki piersiowej

Witam , ok kilku miesiecy mam klucia w okolicach watroby , nie pije alkocholu , kawy , usg w normie bez zlogow w woreczku itp , badania alt/aspat , birubiline , ggtp, żelazo w normie , morfologia w normie porócz eozynofili 7 norma do5 . Klucia są częste w wątrobie jaki i w klatce piersiowej , . Czy mozna miec wirusa jak hbv , lub lamblie nie mając podnieisonych transminaz ? czy szukać ewentualnie innych przyczyn. Pozdrawiam serdecznie

Witam. Jak najbardziej istnieje możliwość zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby czy pasożytami jelitowymi bez podniesienia poziomu aminotransferaz. Sugeruję konsultację z lekarzem poz który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.