Kłucie w okolicy wątroby po posiłku

Witam, od kilku miesiecy po prawie każdym posiłku mam klucie w okolicach watroby. Dietę mam lekko strawna , nie jadam praktycznie mies, większość posiłków jest gotowana na parze (ryby , warzywa ) i mimo tak zbilansowanych posiłków dolegliwości nawet sie potęgują, alkocholu nie spożywam. Transminazy, birubilina , hcv/antyhbs, morfologia, kreatynina , usg w normie. Sam juz nie wiem co dalej robić , ponieważ prócz klucia jestem osłabiony , ospały szczególnie po posiłku . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety, ale bez badania pacjenta nie jestem w stanie pomóc, proszę udać się do lekarza rodzinnego.