Kłucie w piersiach a torbiele

witam.mialam robione usg piersi dwa miesiace temu.mam torbiel w lewej piersi wlk.5mm.kiedy moge wykonac nastepne usg piersi?przez ile czasu rozwija sie rak w piersiach?czy torbiele bola w piersiach?mnie kłuje lewa piers a jestem dopiero pare dni po miesiaczce,prosze o odpowiedz,dziekuje

Piotr Pilarski

Torbiele bardzo rzadko rozwijają się w raka. Kontrolne USG można zrobić za pół roku. Może Pani odczuwać ból.

Pozdrawiam.