Kłucie w pochwie w 31-tygodniu ciąży

Witam Serdecznie ,proszę o pomoc . Otóż co jakiś czas odczuwam takie kłucie w pochwie ,poniżej pępka. Jest to prawie 31tc i syn jest odwrócony głową w dół . Pewnie to jego sprawka,ale czy takie kłucie może oznaczać skracanie szyjki. Byłam tydz temu na wizycie i wszystko było dobrze

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Jeżeli coś Panią niepokoi proponuję skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym ciążę. Jeżeli ból będzie się nasilał to proponuję zgłosić się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.