Kłucie w podbrzuszu a opóźnienie miesiączki o 6 dni

Witam. Spóźnia mi się okres 6 dzień, zazwyczaj miałam regularnie. Z Narzeczonym zabezpieczamy się. Nie zauważyliśmy by pękła gumka,dwa tyg temu on się przez pomyłkę wziął inne, które były strasznie małe.Ostatni raz kochaliśmy się właśnie dwa tygodnie temu.wcześniej w styczniu(dzień po okresie)trochę się piescilismy,on wszedł we mnie bez gumki dosłownie na kilkanaście sek.Od kilku dni czuje klucie w podbrzuszu, bola mnie sutki i mam przezroczysty śluz. temp 37,1 - 37,5. Czy to może być ciąża?

Aleksander Ropielewski

Przy prawidłowym stosowaniu prezerwatywy ryzyko jest minimalne. Proszę wykonaćtest ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży.