Kłucie w podbrzuszu a ryzyko ciąży

objawy których wcześniej nie miałam.Otóż ostatnią miesiączkę miałam 31 grudnia i trwała do 5 stycznia mój cykl był regularny co 28 dni.Kochałam się z chłopakiem dwa dni przed owulacją i potem parę dni po owulacji.Po owulacji bolał mnie jajnik prawy takie kłucie lekkie podbrzusze też mnie bolało i tak do teraz jest,wczoraj był 25 dzień cyklu i miałam dość dziwne to plamienie ponieważ było brązowe a dziś mam już czerwone z brązowym.Zapomniałam dodać iż kłuje mnie ciągle w plecach,test ciąż negaty.

Witam serdecznie. Obecne objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych. Ważne jest aby w tej sprawie zgłosić się do ginekologa by odbyła się konsultacja z badaniem .