Kłucie w podbrzuszu i kamica nerkowa

Witam .Mojej mamie dokucza kłucie z prawej strony pod brzusza . Ma tez kamienie nerkowe ale urolog stwierdził że ten ból pod brzuchem nie jest od kamieni na usg wątroba wychodzi bez zmian , u ginekologa tez wszystko wporządku nie wiemy juz do kogo się zgłosić jakie badania zrobić ,a ból jest nie do zniesienia co dzien mama jest na tabletkach przeciw bólowych.Jaka może być przyczyna bólu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę Pani bez badania pacjentki nie jestem w stanie określić co to może być, być może konieczna będzie wizyta u gastroenterologa i np. wykonanie kolonoskopii?

Lek. Tomasz Budlewski

Sugeruje kolonoskopie i wizytę u lekarza POZ lub gastroenterologa