Kłucie w podbrzuszu i opuchnięte piersi

okres mam co 34 dni ostatni mialam 6 listopada a od paru dni czuje kucie podbrzusza i mam opuchniete piersi i bola mnie co mam robic co to moze znaczyc ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Opisane objawy mogą być związane z owulacją i nie powinny budzić Pani niepokoju. Jeśli jednak ocenia Pani swój aktualny stan za nieprawidłowy, to sugeruję konsultację u swojego lekarza ginekologa. Badanie kliniczne i ewentualnie USG ginekologiczne powinny wystarczyć do zdiagnozowania przyczyny dolegliwości.